logo DSC01742-HDR
Kredyty-section1BG
współpraca

Poznaj nasza ofertę

Skontaktuj się z nami! Chętnie Cię poznamy i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Kupno <br>nieruchomości

Kupno
nieruchomości

To złożony i czasochłonny proces, a znajomość rynku oraz przepisów prawa to podstawa. Nasz profesjonalny zespół udzieli wsparcia merytorycznego i sprawi, że wszystko przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Szukamy, sprawdzamy i wybieramy oferty mieszkań, domów, lokali usługowych i użytkowych, zgodnie z preferencjami klientów indywidualnych i inwestorów.
Sprawdź naszą ofertę domów i mieszkań Group 5 Copy 3Created with Sketch.
SPRZEDAŻ <br> NIERUCHOMOŚCI

SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI

Prowadzimy ją na terenie Wrocławia
i Dolnego Śląska. Przygotujemy rzetelną ofertę, poprzedzoną analizą prawną i rynkową konkretnych nieruchomości.
Dzięki marketingowi i własnej bazie klientów skutecznie realizujemy cele. Współpracza z nami to jasne warunki dobra relacja z Klientem, co gwarantuje bezpieczną sprzedaż nieruchomości.
Sprzedaj nieruchomość Group 5 Copy 3Created with Sketch.
wynajem <br>nieruchomości

wynajem
nieruchomości

Poszukujesz lokalu lub mieszkania? Znajdziemy dla Ciebie zarówno mieszkanie, jak i nieruchomość pod konkretną działalność gospodarczą. Naszym zadaniem jest odpowiedni research rynku nieruchomości, a także zestawienie i porównanie kosztów, by znaleźć dla Ciebie wymarzone mieszkanie na wynajem. Ułatwimy Ci podjęcie tej odpowiedzialnej decyzji.
Skontaktuj się z naszym doradcą Group 5 Copy 3Created with Sketch.
Poszukiwanie <br>najemców

Poszukiwanie
najemców

Posiadasz mieszkanie na wynajem, lokal usługowy lub inną nieruchomość? Skontaktuj się z nami. Pomożemy zarówno w wynajmie mieszkań, jak i nieruchomości komercyjnych. Znalezienie rzetelnego najemcy jest bardzo ważne, dlatego by uniknąć przestojów i strat finansowych, nasi Klienci mogą nam zaufać, że dołożymy wszelkich starań, by ten skrócić ten proces.
Znajdź z nami najemców Group 5 Copy 3Created with Sketch.
kupno<br> gruntów

kupno
gruntów

Jeżeli jesteś zainteresowany działką, na której wybudujesz dom lub jesteś deweoloperem i chcesz zakupić grunt inwestycyjny, skontaktuj się z nami.

Poznaj produkty inwestycyjne Group 5 Copy 3Created with Sketch.
sprzedaż <br>gruntów

sprzedaż
gruntów

Specjalizujemy się w sprzedaży gruntów budowlanych i inwestycyjnych. Kompleksowo zajmujemy się oceną prawną i analizą chłonności gruntu. Dzięki nam dowiesz się, ile Twój grunt jest naprawdę wart.
Sprawdź naszą ofertę domów i mieszkań Group 5 Copy 3Created with Sketch.
Produkty<br> inwestycyjne

Produkty
inwestycyjne

Oferta skierowana do inwestorów, chcących budować swój dochód pasywny. Zainteresowanym kupnem produktów inwestycyjnych, oferujemy mieszkania z gwarantowanym najmem (inwestycja w nieruchomości bezobsługowe) oraz lokale usługowe (z najemcą) z długoterminowymi umowami najmu. Lokale nie wymagają zaagnażowania od strony właściciela.
Poznaj produkty inwestycyjne Group 5 Copy 3Created with Sketch.
Współpraca<br>z deweloperami

Współpraca
z deweloperami

Specjalizujemy się w dynamicznie rozwijającym się rynku pierwotnym.
Jego obsługa wymaga odpowiedniego zaangażowania i wiedzy.
Jeżeli jesteś deweloperem i chcesz skutecznie sprzedawać swoje nieruchomości i zminimalizować ryzyko, przygotujemy dla Ciebie plan sprzedaży i zajmiemy się nim kompleksowo.
Skontaktuj sie z nami Group 5 Copy 3Created with Sketch.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Zadzwoń do nas, by porozmawiać o ofercie indywidualnej. Nasz profesjonalny zespół wesprze Cię na każdym etapie Twojej inwestycji, bez względu na to czy kupujesz mieszkanie, inwestujesz w powierzchnie biurowe czy poszukujesz gotowego modelu biznesowego.

+48 531 016 056